Lisan Seçimi

Sosyal Paylaşım

İletişim

Komut Bilişim Web Tasarım Bilgisayar Teknik Destek
Şifa Mh. Kartekin Sk. No:5/3 Tuzla / İstanbul
Tel : 05377337993
E-Mail : info@komutbilisim.com

Eposta Haber Gurubu

Adınız Soyadınız

E-Mail

Guruba Kayıt Ol
Haber Gurubundan Çık

İstatistikler

İp: 174.129.188.109
Ülke: ABD us
Aktif Ziyaretçi: 1
Bugün Tekil: 9
Bugün Çoğul: 9
Toplam Tekil: 14625
Toplam Çoğul: 28362

  • Kardeşim Pompa
  • FTM Moda
  • CK Nakliyat
  • Medine Yapı

Web'de Marka Olun

Dinamik ve Statik ,tüm kullanıcalara hitap eden, web tasarımlarımızla ve geniş portföyümüzle hizmet vermekteyiz. Sizin düşüncelerinizi internet ortamına aktarmamıza ne dersiniz ? Sitenizi optimize işlemlerimizle arama motorlarında üst sıralara taşıma, profosyonel ekibimizle hiçte zor değil.

Hizmet Garantisi

Komut Online Web Sitenizin Tasarımında Size Yardımcı Olmaktan Gurur Duyar Hertürlü Web Tasarım konusunda sizlere yardımcı olmak için arkadaşlarımız yardıma hazır beklemektedir sitenize ait tüm backuplar ve diger dosyaları saklama garantisi veriyoruz her hangi bir durumda size bir telefon kadar yakınız..

Komut Bilişim Web Tasarım Hizmetleri

kişi ve kurumlara bilişim teknolojileri ve tanıtım sistemleri alanlarında hizmet ve danışmanlık vermek amacı ile kurulmuştur. Uzman kadrosu, uzun yıllardır süreklilik içinde birarada çalışan proje takımlarından oluşmaktadır. Müşterilerimizin çıkar ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, kurumsal kimliğini en iyi yansıtacak projeler ile geniş bir hedef kitleye daha etkili ulaşmasını sağlıyoruz. Komut Online Web Tasarım istanbul'da ve Marmara bölgesinde doğrudan ve etkin bir hizmet sunabilmektedir.

PC ve Notebook

bize notebook ve Pc göndermeden önce kesinlikle okuyunlütfen tamir için göndericeğiniz notebook un altındaki ,pilin,ram ve hdd in seri nolarını göndermeden önce lütfen yazın kaydı sizde kalsın notebook unuzun üzerinde lcd sinde kırık cıkık çizik olup olmadığını kotrol edin. bir hasa daha önce başka yere tamir için göndermişseniz bu işlemi lütfen yapın . daha sonradan başka firmaların yapmış olduğu hatalar ve özellikle sağlam parçaların alınıp yerlerine bozuk parçaların takıldığını hergün görüyoruz. bu size tamirin dışında ekstra masraf demektir. lütfen notebook unuzu kime gönderiyorsanız seri nolarını alın. kimsenin parçalarını alacak değiştirecek kadar milleti dolandıracak kadar düşmüş bir firma değildir. başka firmaların yapmış olduğu hataları bize mal etmeyin.

Teknik Servis

Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar  teknik  servis hizmeti vermektedir.

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, harddiskin bozulması vb. arızalarda) yada yazılımsal(işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb)  gibi sorunların ücretsiz arıza tespit yapmakta ve müşteriden onay alındıktan sonra teknik servis hizmeti vermektedir.

Meterd Bilgisayarlar Yerinde Servis Hizmeti İle Bilgisayarlarınızda Yaşadığınız Problemleri En Kısa Sürede Yerinde Çözmeyi Taahhüt Eder.

Online Yardım Hizmeti İle Bilgisayarınızda Çıkan Sorunlara Anında Çözümler Üretiyor, İşinizin Yarıda Kesilmesini Önlüyoruz.

Firmamız meterd bilgisayar uzmanlığı konusunda kendini kanıtlamış, garantili hizmet veren kendini bu işe adamış bir firmadır.

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerden ve onların memnuniyetini görmekten gurur duymaktayız. Firmamız bilgisayar servisi her türlü belge ve ruhsata sahip ciddi ve prensipli bir kadro ile çalışmaktadır.

Bilgisayar uzmanlık gerektiren bir cihazdır. Her önüne gelen kişilere teslim edilemez. Yapmak isterken daha büyük arızalara sebep olabilirler.

Firmamızın teknisyenleri uzmanlık belgelerine sahip kişilerden oluşmaktadır. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat felsefesi ile hizmet vermekteyiz.

 

DİNAMİK WEB SİTELERİ

Statik web siteleri gibi sadece tasarım yönünden kuvvetli olmakla kalmayıp, aynı zamanda programlama yönünden de çok kuvvetli web siteleridir. Bu web siteleri programlarken size özel bir yönetim paneli programlarız. Bu yönetim paneli aracılığı ile sitenizin içeriğini çok pratik bir şekilde yöneterek sitenizi her zaman güncel tutabilirsiniz.

Yapılan İşler